buna intr-adevar prajiturica... si eu papam la mama acasa ...dar nu am inteles de ce i se spune televizor .....dar nu conteaza asta, ci faptul ca e tare buna....poate pe viitor o mai modernizam si-i spunem...Plasma!!!!
si eu am reteta de la mama dar se numeste FELII DE CURCUBEU si blatul se insiropeaza cu un sirop acrisor de lamaie asa este si mai buna .Mie imi place la nebunie aceasta prajitura
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...