Piftie de cocos

de Ina in Mancaruri cu carne, 29 Ian 2012 | 6549 vizualizari

COMENTARII (57)

iry-gabriela 1

29.01.2012, 20:07

ce bine arata

Ina 1

29.01.2012, 20:10

Madi' )

Ina 1

29.01.2012, 20:12

Ce frumos se vede pe pagina de home :
ULTIMELE COMENTARII

Postat de : madi_marin
Un cocos imi trebuie si mie ca sa ma...
)))))))))

Rocsi 1

29.01.2012, 20:15

diaconta 1

29.01.2012, 20:38

Ina,tie-ti da mana sa razi de noi astea care n-avem toate ingredientele

kamy 1

29.01.2012, 20:40

nu am facut si nu am mancat niciodata dar trebuie sa fie buna

kamy 1

29.01.2012, 20:41

de gaina merge?...cocos am numai unul si nu-l sacrific

madi_marin 1

29.01.2012, 20:50

dia....n-avem toate ingredientele? adica cocosul...care e cel mai important in ,,reteta,,....

Ina 1

29.01.2012, 20:51

kamy, merge si de gaina, dar sa fie grasa, din aia de carne, nu de oua, ca sa se inghege bine piftia
Eu pun de regula si un piciorus de porc, sa fiu sigura

diaconta 1

29.01.2012, 20:52

pai zi si tu Madi,daca-i corect?
oare unde ne-am putea adresa sa indreptam aceasta situatie?

diaconta 1

29.01.2012, 20:52

Kamy,preafericitooo macar tu ai unul si e in viata
lasa nu-l sacrifica inca,ca nu merita pentru o piftie

silvi0ara 1

29.01.2012, 20:53

Mai Ina,ce faci tu aici?Ma faci sa sacrific si eu cocosul?
Tare bunaaaaaaaa.

Angelina_Elena 1

29.01.2012, 21:06

imi place

Ina 1

29.01.2012, 21:16

Silvi0ara! Daca merita, sacrifica-l )

Ina 1

29.01.2012, 21:16

Daria

Mitinita 1

29.01.2012, 21:23

din asta nu mananc,nici de o fi cocosul din punguta cu doi bani

Ina 1

29.01.2012, 21:35

))))))))

Bucataras Medi 1

29.01.2012, 21:49

mai Inuco eu dau o fuga pana la tine ca ai "cobfectionat"o gramada de bunaciuni.

Ina 1

29.01.2012, 22:04

Hai, Medi' N-am ce-am pus aici, dar gasesc eu cu ce sa te omenesc!

corina241 1

29.01.2012, 22:14

,EU AM ZIS CA-I VREO PIFTIE SPECIALA,CU IZ MEDITARENEAN SAU CEVA DE GENUL... ...Am citit in titlu COCOS= FRUCT

Bucataras 1

29.01.2012, 22:25

RuxyRux 1

29.01.2012, 22:36

Arata senzational!!!

kamy 1

29.01.2012, 22:42

dia...am 2 "cocosi" in viata,dar unul numai se crede

kamy 1

29.01.2012, 22:45

apai,nu mai fac piftie...gaini am vreo 20,dar de oua,care acum numai mananca si mi s-a pus pata pe ele...ina,eu incerc...bag 2 in kukta si le fierb de se inmoaie si oasele

Ina 1

30.01.2012, 05:53

Corina )) Ma vezi tu pe mine cu "chinezarii" ? Abia daca am curajul sa fac ceva gen "pulpe cu portocale" Da' le-oi comite, candva...

COMENTEAZA

Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Salată cu burrata și jamon - Rețeta rapidă și plină de savoare

ieri la 10:47

Cartofi noi cu brânză de burduf și bacon - Rețeta gustoasă și sățioasă

pe 25.06 la 05:34

Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase

pe 23.06 la 08:47

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

pe 22.06 la 10:16

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase