Maine e iar LUNI asa ca ma intorc la scoala dimineata la 6 trezirea dar ma descurc pupici si imbratisarii sa aveti grija de voi pana ma intorc pe aiki :D >:D< :*
Ai grija unde-ti directionezi astazi gandurile - sfaturile sunt rar binevenite şi cei care au cea mai mare nevoie de ele sunt întotdeauna cei oare le agreează cel mai puţin.
Maine e iar LUNI asa ca ma intorc la scoala dimineata la 6 trezirea dar ma descurc pupici si imbratisarii sa aveti grija de voi pana ma intorc pe aiki :D >:D< :*