Roscovana

Postat de privatelaura in Bucataras hai hui pe 17 Oct 2013 | 3702 vizualizari

Comentarii (44)

17.10.2013, 19:02

Dya, de acord cu tine! insa de multe ori rutina ne fura multe... < muah!

17.10.2013, 19:08

Ce randuri minunate Laura. Stau si ma gandesc ca nu prea stim sa mai profitam de frumoasele peisaje ce le avem, sa ne plimbam, sa ne bucuram de lucruri frumoase in adevaratul sens al cuvantului. Ne-am afundat prea mult in griji, nevoi, lipsa de timp si tehnologie..

17.10.2013, 19:30

Minunate randuri ai scris Laura. De cand te cunosc nu cred sa fi citit randuri asa frumoase scrise de tine. Se pare ca frumusetea naturii, a implinirii pe care ai simtit-o si a amintirilor a facut sa scoata la iveala sensibilitatea si romantismul. Pozele vorbesc de la sine. Te pup si ma bucur din suflet pt tine!

17.10.2013, 22:04

Ce frumos ai scris!!!

17.10.2013, 22:05

dia ))
oare de ce nu ma mir? ca io credeam ca scrie despre veverita))

17.10.2013, 22:16

Rocsi exact asa si uite cat ne bucura un astfel de moment si nu ne costa nimic

17.10.2013, 22:18

Simona multumesc pentru cuvintele tale

17.10.2013, 22:18

Gabitzule

17.10.2013, 22:18

))) sunteti de belea!

18.10.2013, 09:00

ete ma la ea... ce suflet sensibil!

18.10.2013, 09:16

Foarte frumos ai scris

18.10.2013, 17:56

Mihule, extrem de sensibil

18.10.2013, 17:56

mama Ica

05.11.2013, 15:49

Foarte frumos Laura.....si eu simt asa...si furata de grijile vietii, de probleme, asa cum spuneai si tu, nu observ frumusetea ce ne inconjoara inca, dar fetele mele mafac sa am din nou ochi si suflet de copil cand imi arata pe strada, in parc, oriunde frunze cazand, iarba rasarind, vrabiute spalandu-se in praf sau apa, etc.....! De aceea se spune ca cine are copii este mai tanar si ramane tanar...!

26.05.2014, 10:52

Ce frumos ai spus.. Si mie-mi e dor de copilarie.. si parca nu-mi vine sa cred cat sunt de batrana desi nu ma las!
Pup cu drag fata scumpa!

22.09.2016, 11:25

Superb!

23.09.2016, 11:24

Cât de mult face un astfel de moment!

18.10.2017, 17:50

Avem parte de o toamna superba!Sa ne bucuram de ea!

18.10.2017, 18:26

Da, Costel! Asa este, chiar superba! Te salutam cu toti!

Adauga comentariu
  • zambet
    • :))
    • :)
    • :D
    • =D>
    • >:D<
    • :x
    • :-*
    • :S
    • >:)
    • :">
    • :((
    • :(
    • ;)
    • :P
    • =))
    • :-h
    • :-q
    • :-bd
    • <:-P
    • :-??
    • \:D/
    • ;;)
    • @};-
    • ~O)
Cele mai

Locul unde vezi ce e nou, ce e hot si ce merita citit!

Pâine umplută cu carne de vită - Rețeta simplă și gustoasă

ieri la 10:16

Dovlecei pane cu sos de usturoi - Rețeta rapidă și savuroasă de vară

pe 19.06 la 15:28

Pide turcești  – Rețeta pas cu pas

pe 19.06 la 11:24

Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește

pe 17.06 la 11:46

La Multi Ani,
Sărbătoriților de astăzi

TOP
utilizatori

Rocsi

209 puncte

vasimur

140 puncte

MotanLaOale

40 puncte

Sidy

13 puncte

CONTACT

Contact

Bucataras.ro
[email protected]

 
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța deserturilor franțuzești și din plăcerea micilor momente...
Vezi toate rețetele Carte d’Or
Clătite cu înghețată și topping crocant - Irezistibil de gustoase